Lash lift & botox

Čo je lash lifting

Lash lifting je napnutie a vytočenie mihalníc, ktoré vydrží cca 4-6 týždňov, v ojedinelých prípadoch aj dlhšie.

Čo je lash botox

Extrémne účinná profesionálna kúra na mihalnice, ktorá zvyšuje objem prirodzenej mihalnice vďaka jedinečnému zloženie nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, keratínu, bambuckého masla, argánu, ricínu, vitamínu E a ďalším. Uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne posilňuje prirodzené mihalnice.

Tie dve procedúry sa robia spolu a ešte v sebe Lash lifting & botox zahŕňa farbenie mihalníc čiernou farbou.

V prvom kroku sa mihalnice napnú a natočia, v druhom sa zafarbia a v treťom sa použije ošetrujúca kúra.

Celá procedúra trvá od 60 do 75 minút.

Ako prebieha Lash lifting & botox

Počas aplikácie ležíte a máte celý čas zatvorené oči. Spodné mihalnice sa prelepujú gélovou podložkou. Na horné viečko sa nalepí silikónová natáčka, na túto natáčku sa nalepia vaše prirodzené mihalnice. Keď sú mihalnice nalepené nanesie sa prvá emulzia, ktorá sa nechá pôsobiť od 3 do 8 minút, podľa kvality vašich mihalníc. Po uplynutí tohto času sa odstráni prvá emulzia a nanesie sa druhá emulzia. Čas pôsobenia je rovnaký ako pri prvej emulzii. Po uplynutí času pôsobenia druhej emulzie sa emulzia odstráni a mihalnice sa nafarbia čiernou farbou, kde je doba pôsobenia maximálne 5 minút. Na záver, keď už nemáme na očiach silikónové natáčky ani gélové podložky, aplikujeme Lash botox. Lash botox pôsobí 15 minút.

Je veľmi dôležitá spolupráca zákazníčky pri aplikácii, aby sa zabránilo možnému riziku vniknutia spomínaných prípravkov do očí.

Ako často môžete podstúpiť túto procedúru

Túto procedúru je možné absolvovať raz za 4 týždne, nie skôr. Ja odporúčam ďalšiu aplikáciu raz za 5-6 týždňov.

Po absolvovaní Lash lifting & botoxu sa nesmú 6 týždňov aplikovať umelé mihalnice.

Na čo si treba dať pozor

Po Lash lifting & botoxe nesmú prísť mihalnice 24 hodín do kontaktu s vodou, nesmie sa na ne dávať akýkoľvek make-up (špirála, očná linka, očné tiene na oči...). Po uplynutí 24 hodín  si mihalnice môžete líčiť, odličovať ich, chodiť do sauny, kúpať sa s nimi.

Mihalnice si po Lash lifting & botoxe nesmiete vytáčať kulmou na mihalnice, kliešťami na mihalnice ani si ich farbiť s farbou na mihalnice (min. 4 týždne).

Lash lifting & botox nie je vhodné absolvovať, ak máte citlivé oči, očné alergie, akýkoľvek zápalový proces v očiach a ich okolí, ak trpíte klaustrofóbiou.

V prípade akýchkoľvek pochybností, čo sa týka alergických reakcií je možné vykonať test na alergickú reakciu (test je spoplatnený podľa aktuálneho cenníka), ktorý je potrebné vykonať minimálne 72 hodín pred aplikáciou. Test sa robí iba na vyžiadanie klientky. Klientka, ktorá pred prvou aplikáciou nepodstúpi test na alergickú reakciu, preberá plnú zodpovednosť za možné vedľajšie účinky. U zákazníčok, ktoré si dali urobiť test a výsledok bol pozitívny, úkon nevykonávam.

 

Celý obsah uvedený na webovej stránke www.sebien.sk podlieha autorským právam podľa zákona č. 185/2015 Z. z. a jeho kopírovanie je trestné.