Lash lift & botox

Čo je lash lift

Lash lifting je napnutie a vytočenie mihalníc, ktoré vydrží cca 4-6 týždňov.

Čo je lash botox

Extrémne účinná profesionálna kúra na mihalnice, ktorá zvyšuje objem prirodzenej mihalnice vďaka jedinečnému zloženie nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín, keratínu, bambuckého masla, argánu, ricínu, vitamínu E a ďalším. Uzdravuje, urýchľuje rast a výrazne posilňuje prirodzené mihalnice.

Tie dve procedúry sa robia spolu a ešte v sebe Lash lift & botox zahŕňa farbenie mihalníc čiernou farbou.

V prvom kroku sa mihalnice napnú a natočia, v druhom sa zafarbia a v treťom sa použije ošetrujúca kúra.

Celá procedúra trvá od 90 do 120 minút.

Je možné absolvovať aj osobitne iba lash botox (ošetrujúcu kúru na mihalnice), ktorý je pre úplný efekt potrebné absolvovať 1x do týždňa, počas 1 mesiaca. Veľmi vhodné pre poškodené a oslabené mihalnice po umelých mihalniciach.

Ako prebieha Lash lift & botox

Počas aplikácie ležíte a máte celý čas zatvorené oči. Spodné mihalnice sa prelepujú gélovou podložkou. Na horné viečko sa nalepí silikónová natáčka, na túto natáčku sa nalepia vaše prirodzené mihalnice. Keď sú mihalnice nalepené nanesie sa prvá emulzia, ktorá sa nechá pôsobiť od 10 do 15 minút, podľa kvality vašich mihalníc. Po uplynutí tohto času sa odstráni prvá emulzia a nanesie sa druhá emulzia. Čas pôsobenia je rovnaký ako pri prvej emulzii. Po uplynutí času pôsobenia druhej emulzie sa emulzia odstráni a mihalnice sa nafarbia čiernou farbou, kde je doba pôsobenia maximálne 5 minút. Na záver, keď už nemáme na očiach silikónové natáčky ani gélové podložky, aplikujeme Lash botox. Lash botox pôsobí 15 minút.

Je veľmi dôležitá spolupráca zákazníčky pri aplikácii, aby sa zabránilo možnému riziku vniknutia spomínaných prípravkov do očí.

Ako často môžete podstúpiť túto procedúru

Túto procedúru je možné absolvovať raz za 4 týždne, nie skôr!

Po absolvovaní Lash lift & botoxu sa nesmú 6 týždňov aplikovať umelé mihalnice.

Na čo si treba dať pozor

Po Lash lift & botox nesmú prísť mihalnice 24 hodín do kontaktu s vodou, nesmie sa na ne dávať akýkoľvek make-up (špirála, očná linka, očné tiene na oči...). Po uplynutí 24 hodín  si mihalnice môžete líčiť, odličovať ich, chodiť do sauny, kúpať sa s nimi.

Mihalnice si po Lash lift & botoxe nesmiete vytáčať kulmou na mihalnice, kliešťami na mihalnice ani si ich farbiť s farbou na mihalnice (min. 4 týždne).

Lash lift & botox nie je vhodné absolvovať, ak máte citlivé oči, očné alergie, akýkoľvek zápalový proces v očiach a ich okolí, ak trpíte klaustrofóbiou.

 

Celý obsah uvedený na webovej stránke www.sebien.sk podlieha autorským právam podľa zákona č. 185/2015 Z. z. a jeho kopírovanie je trestné.