Dôležité informácie

  1. Na termín príďte v dohodnutý čas. 5-10 minútové meškanie je akceptovateľné, ak budete meškať viac ako 15 minút, môže sa stať, že už vás nevezmem. Taktiež nemusíte chodiť skôr, keďže väčšinou mám všetko naplánované tak, aby som všetko stíhala načas.
  2. Ak potrebujete zrušiť termín z akéhokoľvek dôvodu, stačí zavolať alebo napísať, ale stále platí, že ak mi niekto zruší termín 2x po sebe (\"hodinu\" pred dohodnutým termínom), ďalší termín už nedostane.
  3. Ak ste chorá, poprosím vás, presuňte si termín na iný dátum. (Ak prídete viditeľne alebo/aj počuteľne chorá, bohužiaľ vás nevezmem!)
  4. Vždy mi napíšte dopredu o aký úkon máte záujem, často sa stáva, že prídete na mihalničky a spýtate sa, či vám neupravím aj obočie (tu zasa platí, že väčšinou mám čas tak rozvrhnutý, aby som všetko stíhala). 
  5. Objednávať sa môžete telefonicky, SMS správou alebo na FB správou. Ak vám niekedy nedvíham alebo hneď neodpisujem, počkajte a ja sa vám ozvem, hneď ako budem môcť.
  6. Čo sa týka mobilného telefónu, samozrejme by bolo najlepšie, keby ste mali vypnuté zvuky a mobil odložený, no chápem, že sú dôvody kedy ho potrebujete mať pri sebe so zapnutými zvukmi. V takomto prípade by bolo najlepšie, ak by ste mi to dopredu oznámili. Pri lepení mihalníc používam ostré pinzety, pri tetovaní ihlu, čiže hlavne z bezpečnostných dôvodov. Tak to nechám na vaše uváženie.
  7. Do salóna prichádzajte sama, nie s doprovodom! Jednak z hygienických dôvodov a samozrejme, každý z úkonov si vyžaduje moju maximálnu pozornosť a Váš pokoj. Ak je situácia, že musíte s niekým prísť, vždy je potrebné to dopredu prekonzultovať, aby sa predišlo nepríjemnej situácii.
  8. Termín si zarezervujte v dostatočnom predstihu.
  9. Je veľmi potrebné, aby ste si dopredu naštudovali všetko o danom úkone, ktorý ste sa rozhodli podstúpiť. Ako prebieha, kontraindikácie, starostlivosť a cenu daného úkonu.
  10. V prípade akýchkoľvek otázok som tu pre Vás.